S pripremama za novu natjecateljsku sezonu krenula je još jedna generacija naših djevojčica U-13. Nakon ljetnih praznika i pauze spremno i s osmijehom su započele ovogodišnje pripreme. Trenerica Snježana Petika obratila im se s nekoliko riječi, a nakon toga su krenule s radom. Ovaj tjedan će biti na otvorenom gdje će naglasak biti na kondicijskoj pripremi, a već sljedeći tjedan odlaze u dvoranu gdje će se uz kondicijsku okrenuti i tehničko-taktičkoj pripremi. Trenerica Snježana Petika rekla nam je nekoliko riječi o svojim očekivanjima.
Na početku smo i najprije moramo uvodno napraviti sve što je potrebno kako bismo što spremniji dočekali novu natjecateljsku sezonu. Ove djevojčice imaju puno potencijala i želja mi je da napravimo pomake u našoj igri. Vjerujem da će uz puno truda i rada, one koje to stvarno žele, te pomake i napraviti – rekla je Petika.