Ivana Jelči., golmanica Podravke Vegete i reprezentacije HrvatskeRukometna reprezentacija Hrvatske, u kojoj se nalazi i osam Podravkinih igračica, u nedelju 5. lipnja u Varaždinu igra prvu utakmicu kvalifikacija za odlazak na SP u Brazil. Okupljanje je 27. svibnja. Uzvrat je u Kragujevcu 11. lipnja. Bolji iz dvije utakmice odlazi na SP. 

Iz Podravke su pozvane Marta Žderić, Ivana Jelčić, Miranda Tatari, Maja Kožnjak, Anita Gaće, Nikica Pušić, Maja Zebić i Vesna Milanović Litre, a eventualne zamjene bit će i Ivana Petković i Dina Havić.

Ostale pozvane: Jelena Grubišić, Tanja Kiridžić, Dijana Golubić, Andrea šerić, Lidija Horvat, Kristina Franić, Andrea Penezić, Dragica Džono, Ana Zovko i Aneta peraica, dok su u pričuvi i Janja Golubić, Sandra Bošnjak, Ana Nikšić, Iva Milanović Litre i Nina Jukopila.