Sara Šenvald ostaje u redovima Podravka Vegete i sljedeće dvije sezone. Svojom kvalitetom na poziciji kružne napadačice doprinosi u napadu, ali je i iznimno važna karika Podravkine obrane, stoga veseli da će svoj profesionalni put nastaviti u najtrofejnijem ženskom rukometnom klubu. Sara je i standardna reprezentativka hrvatske ženske seniorske rukometne reprezentacije i vlasnica srebra s Mediteranskih igara u Oranu. U prošloj je sezoni s Podravkom osvojila Kup i plasirala se u grupnu fazu Europske lige, a sezona koja je u tijeku već je u ovom trenutku u potpunosti nadmašila prošlogodišnje rezultate. Napravljen je iskorak u Europskoj ligi te su se pod vodstvom trenera Ivice Obrvana, rukometašice Podravka Vegete sa sedam osvojenih bodova, plasirale u četvrtfinale Europske lige. U domaćem su prvenstvu podravkašice bez poraza, sedam bodova ispred aktualnih prvakinja zagrebačke Lokomotive, čime je otvoren put prema osvajanju dvostruke krune te povratku naslova hrvatskih prvakinja u Koprivnicu. Sara je zadovoljna što će svoj profesionalni rukometni put nastaviti u redovima najtrofejnijeg ženskog rukometnog kluba.

Drago mi je da smo dogovorili produžetak suradnje. Dosada smo zajedno proživjeli mnogo lijepih trenutaka, a nadam se da će ih u budućnosti biti još i više. Želja mi je da ostvarimo sve ciljeve koje smo postavili pred sebe te da imamo uspješnu sezonu. Sigurna sam da ćemo dati sve od sebe da se to i ostvari. Veselim se svemu što nas očekuje – rekla je Sara Šenvald. 

Sari želimo puno uspjeha i lijepih sportskih trenutaka u narednim sezonama.