MURVICA 2 1600x1200

Rukometašice Podravka Vegete su sjajno otvorile i utakmicu 6.kola 1.HRL za žene protiv Murvice, a odličnom i brzom igrom već u prvim minutama pokazuju svoju dominaciju na terenu što diktira i krajnji rezultat 44:16 (22:7) na poluvremenu. Već u prvim minutama naše se cure odmiču na sigurnih +4 pa trener protivničke ekipe u 5. minuti poziva time out za svoju ekipu no to im ne otvara neke nove prilike kada je riječ o odabranicama trenera Saračevića koje su fokusirane na dobru igru i uigravanje u prvenstvenim utakmicama. Nadalje gledamo krasne kontre predvođene rastrčanom Mariom Holešovom koja je danas odigrala svoju najbolju utakmicu prvenstva i protivničku mrežu napunila čak 12 puta. Slijedila ju je s 10 pogodaka jednako tako fantastična Natalia Chigirinova. Raspucala se danas i Alena Ikhneva koja ih slijedi sa 8 pogodaka. Vrijedi dodati kako je i u današnjoj utakmici bilo krasnih razigravanja, dodavanja i akcija, a ni cepelini više nisu nepoznanica kad je riječ o našim curama. Minutažu su imale sve golmanice, a danas je najviše obrana upisala Antonia Tucaković.

MURVICA 6 1600x1200

Sastav RK Podravka Vegeta: Antonia Tucaković, Nikolina Zadravec, Ana Turk 5, Maria Holešova 12, Korina Karlovčan, Elena Popović, Selena Milošević, Dragica Džono 4, Jovana Risović, Lea Franušić 3, Magdalena Ećimović, Natalia Chigirinova 10, Alena Ikhneva 8 , Ana Debelić , Karyna Yezhykava 2

Trener: Zlatko Saračević

Obrane/RK Podravka Vegeta

Tucaković: 6

Risović: 4

Ećimović 2

Igračica utakmice: Maria Holešova

Sastav ŽRK Murvica: Romina Antić, Ana Paurević 1, Ivona Skorić 4, Josipa Jerčinović 4, Antonela Kalčić 2, Petra Filipović 1, Marijeta Lekaj 1, Ena Ljubanović, Sara Mandekić, Ana Debelić 2, Matea Pešut, Marija Lončarić, Ema Talan, Nika Car 1, Antonija Matijašić

Trener: Mladen Prskalo

Antić: 2

Mandekić: 4

Suci: Siniša Bosak i Željko Herceg oba iz Varaždina

Gledatelji: 350

MURVICA 4 1600x1200

MURVICA 5 1600x1200

MURVICA 1 1600x1200