Naša Selena Milošević uspješno se oporavlja nakon operacije koljena u Daruvarskim toplicama. Posljednja dva tjedna svakodnevno i odgovorno odrađuje vježbe pod stručnim nadzorom i vodstvom što će ujedno i pospješiti njezin oporavak od ove teške ozljede. Podsjetimo Selena Milošević se ozlijedila 17. siječnja na domaćoj europskoj utakmici s Ramnicu Valceom nakon čega je morala prisilno završiti sezonu. Nakon što su obavljene sve potrebne pretrage ustanovljeno je kako se potvrđuje ono što se i slutilo na samoj utakmici da se radi ozljedi križnih ligamenata. Prošlo je točno dva mjeseca od tog teškog dana za našu Sele koja je baš uvijek davala svoj maksimum na terenu, a ekipi nedostaje u obrani i napadu.

Noga je sve bolje, trenutno sam u procesu rehabilitacije koja će mi pomoći da se što prije vratim na teren, a nadam se da ću u potpunosti biti oporavljena za sljedeću sezonu. I dalje ću navijati za moju ekipu i želim da osvojimo tu dvostruku krunu kako smo i sanjale na početku sezone – kratko nam se javila Selena.