A reprezentacijaPred ženskom rukometnom reprezentacijom važni su susreti kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Francuskoj. Igrat će se dvije kvalifikacijske utakmice s Norveškom. Prva je u Zagrebu 21. ožujka u 18 sati, a uzvrat u gradu Bekkestua u Nodderud dvorani 25. ožujka u 18,15 sati. Zbog toga je izbornik reprezentacije Nenad Šoštarić sazvao od 19. do 27. ožujka okupljanje reprezentativki.

Izbornik je pozvao 18 igračica. To su: Ivana Kapitanović, Antonia Jukić, Ana Debelić, Marijeta Vidak i Ana Turk (sve Podravka Vegeta), Tea Pijević, Kristina Plahinek, Paula Posavec, Stela Posavec, Dora Kalaus, Larissa Kalaus i Marina Glavan (sve Lokomotiva), Aneta Benko (Krim Merctor), Ćamila Mičijević (Dunaujvaros), Valentina Blažević (Pogon Sycyecin), Maja Kožnjak (Pitomača), Vesna Milanović Litre (Kisvarda) i Katarina Ježić (Siofok).

U pričuvi su Ivana Dežić i Korina Karlovčan (Podravka Vegeta), Tena Japundža i Sara Šenvald (Lokomotiva Zagreb), Gabrijela Bešen (Selgros Lublin), Julijana Žuliček (Umag), Lea Vukojević (Zrinski), Ivana Dragišić (ŽRK Bjelovar) i Dejana Milosvaljević (Koka).

U stručnom vodstvu su izbornik Nenad Šoštarić, trenerica Snježana Petika (Podravka), fizioterapeutkinja Vesna Hodić, fizioterapeut Goran Krušelj, tehnički direktor Ratko Balenović i tehnički menadžer Ljerka Vresk (Podravka).