S utakmice Koka - Podravka Vegeta u VaraždinuU 21. kolu 1. HRL za žene u Varaždinu Koka – Podravka Vegeta 16:28 (9:16). Pobjeda prvakinja nad solidnim domaćim sastavom. Utakmica se igrala u maloj dvorani Gradske sportske dvorane na Dravi.

Gledalište slično onom u Goli: nije baš za gledanje rukometa, ne vidi se cijeli teren.

Prvo je poluvrijeme prošlo u ležernoj igri na obje strane. Kod Podravke Vegete Nikica Pušić, koja je slavila rođendan (čokoladni bonboni u autobusu nisu izostali) zabila je najviše iz igre, pet golova. Ostale Podravkine igračice po običaju s ujednačenim učinkom.

Kod Koke relativno malu razliku u golovima održavale su dvije igračice, Simona Hajduk na golu s 10 obrana u prvom dijelu, te Valentina Mužek sa šest golova iz sedmeraca. Vanjska pucačica Ostarjaš dodala je tri. Nije se puno vidjelo, možda lijepe asistencije Nikčević za Milanović Litre.

Nije se puno promijenilo ni u 2. poluvremenu. Podravka Vegeta zabilježila je potrebnu pobjedu na putu prema još jednom naslovu prvakinja. Zadnjih pet minuta kod Podravke Vegete zaigrale su mlađe. Suci su bili skloni dosuđivati tehničke pogreške koje možda to i nisu, a nisu imali dobar osjećaj za težinu prekrašaja.

Utakmicu je promatrao i izbornik ženske reprezentacije Vladimir Canjuga.

UTAKMICA 21. KOLA 1. HRL ZA ZENE
KOKA – PODRAVKA VEGETA 16:28 (9:16)
VARAŽDIN – Mala dvorana Gradske sportske dvorane na Dravi.
Gledatelja: 100. Suci: Josip Kuhar (Samobor) i Damir Prelčec (Zagreb). Nadzornik HRS-a Zdravko Golub (Čakovec).

KOKA:
Hajduk (14+1), Kosirelova (-); Jalušić 3, Horvat, Mužek 6(6), Ostarjaš 6, Kocijan 1, Marković, Požder, Halili, Tomašek, Furjan, Hadrović, Haček
TRENER: Vladimir Vujović

PODRAVKA VEGETA:
Žderić (17+0), Jelčić (-+0); Čović, Vukojević, Kožnjak 1, Pongrac, A.M. Beljo 2, Petković 1, Zebić 3(2), Gaće 5, Milanović Litre 4, Pasičnik, Havić 1, Tatari 2, Nikčević 3(1), Pušić 5
TRENER: Neven Hrupec

SEDMERCI: Koka 6(6), Podravka Vegeta 4(3)
ISKLJUČENJA: Koka 8 minuta (Marković, Kocijen, Jalušić, Ostarjać po 2), Podravka Vegeta 4 minute (Nikčević, Milanović Litre po 2).
IGRAČICA UTAKMICE: Marta Žderić (Podravka Vegeta)