Sjajan završetak 13. Memorijalnog turnira Josip Samaržija Bepo u kojem je u zadnjoj utakmici RK Podravka Vegeta svladala prilično moćnu rumunjsku ekipu ASC Corona 2010 Brasov (26:22). Prvo smo poluvrijeme gledali prilično borbenu rumunjsku ekipu, ali naše su cure bile fantastične do kraja i na odmor otišle s rezultatom (11:10). U drugom poluvremenu gledali smo još razigraniju i uigraniju Podravka Vegetu, a vješto i promišljeno izgrađena igra na terenu do kraja utakmice nas je vodila u pobjedu i osigurala nam prvo mjesto na još jednom Memorijalnom turniru Josip Samaržija Bepo. Bravo za naše djevojke i cijeli stožer. Nakon što je utakmica završila uslijedilo je i svečano proglašenje.

Član Nadzornog odbora RK Podravka s.d.d. dr. Dražen Sačer je uručio cvijeće gospođi Ani Samaržiji, supruzi Josipa Samaržije velikog trenera kojeg se ovaj klub prisjeća ovim Memorijalom, a predsjednica Nadzornog odbora Rukometnog kluba Podravka s.d.d. Ljiljana Šapina je uručila nagrade najboljoj vratarki turnira našoj Magdaleni Ećimović i najboljoj igračici turnira Karyni Yezhykavoj. Nagrada za najboljeg strijelca išla je Tamari Mavsar iz RK Krim Mercatora no slovenska ekipa nije ostala na proglašenju.

1. RK Podravka Vegeta 6

2. RK Krim Mercator 4

3. ASC Corona Brasov 2

4. SPR Pogon Szczecin 0

IMG 9090

IMG 9044

Podravka 2

IMG 9063

IMG 9022

IMG 9037