Ivana KapitanovićU 3. kolu 2. HRL sjever Podravka Lino – Ivanec 30:21 (18:8). Iako je na rasporedu već 3. kolo 2. HRL-e za žene, igračice Podravke Lino, odigrale su tek prvu utakmicu na svom parketu te time i službeno otvorile prvenstvenu sezonu pred svojom publikom. Kao protivnice u goste im je stigla ekipa Ivanca. Linice su od samog početka krenule angažirano i motivirano i već u 4. minuti vodile su 3:0, pa trenerica gošći rano poziva minutu odmora. No, situacija se bitnije ne mijenja, osim što do kraja poluvremena razlika odlazi na +10 (18:8) za Podravku Lino.

Drugi dio utakmice, nastavio se u istom tonu a Linice su bez većih napora održavale stečenu razliku iz prvog dijela. Na kraju su zasluženo slavile rezultatom 30:21 i upisale prve bodove. Uz doprinos svih igračica, posebno treba istaknuti odličnu partiju Kapitanović na golu s 20 obrana, dok je u polju igru vodila i zabijala (5) L. Kalaus.

U 4.kolu Podravka Lino gostuje kod ekipe Zrinski iz Čakovca.

UTAKMICA 3. KOLA 2. HRL SJEVER

PODRAVKA LINO – IVANEC 30:21 (18:8)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 50. Suci: Dario Feletar (Bjelovar) i Jelena Vujić (Zagreb). Nadzornik: Jozo Sušilović (Garešnica).

PODRAVKA LINO: Horvat(5), Kapitanović 1(20): Široki 2, Krnjak, Gložinić 1, D. Kalaus 3, L. Kalaus 5, Zagorščak 1, Valent 2, Dušak 2(2), Pejak, Maljak 2, Oremović 4, Gvoić 1, Božić 3, Šenvald 3(1). TRENER: Branko Krajačić.

IVANEC: Levanić, Grđan, Sever 2, Breški, Geček, Železić, M. Rudnički 4(2),Šlopar 1, Jug 6, Kušter 2, Gotal 4(1), Bencek 2, D.Rudnički, Kolarić. TRENERICA:: Višnja Surjak.

SEDMERCI: Podravka Lino 4(3), Ivanec 3(3).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 6 minuta (L. Kalaus, Dušak i Šenvald po 2), Ivanec 2 minute (M. Rudnički).