Polaganje cvijeća // Foto www.koprivnica.netU povodu 7. memorijalnog ženskog rukometnog turnira Josip Samaržija Bepo, izaslanstvo Rukometnog kluba Podravka na grob prof. Josipa Samaržije na koprivničkom Gradskom groblju položilo je cvijeće i na grobu zapalilo svijeće.

S desna: Albin Samaržija, Jorn Pedersen, Ana Samaržija, Olivija Jakupec i Senka Laljek // Foto www.koprivnica.net Uz nazočnost supruge Josipa Samaržije Ane Samaržije i sina Albina, u izaslanstvu su bili predsjednik RK Podravke Jorn Pedersen, potpredsjednica Olivija Jakupec, članica Upravnog odbora Senka Laljek, direktorica Božica Palčić i Vedran Šimunović iz Podravkinih Korporativnih komunikacija.


Izaslanstvo s Bepovom suprugom Anom (u sredini) // Foto www.koprivnica.netPrigodne riječi o Josipu Samaržiji Bepu izrekla je potpredsjednica Olivija Jakupec.