Kadetkinje Hrvatske na kvalifikacijama u KoprivniciHrvatska ženska kadetska rukometna reprezentacija, ovog vikenda odigrala je u Slovačkoj dva prijateljska susreta s domaćinima. U prvoj utakmici na u petak 11. ožujka naše kadetkinje su pobijedile 19:15 (9:11), dok su u subotu 12. ožujka izgubile 17:20 (7:7).

Izbornik Jerković na ovu akciju poveo je 18 rukometašica, među njima je i sedam Podravkinih: Magdalena Ećimović, Split 201, Lucija Bešen, Sesvete Agroproteinka, Iva Šafar, Podravka, Korina Karlovčan, Podravk, Dora Lukić, Lokomotiva, Tena Japundža, Rovinj, Lara Pavlović, Podravka, Ana Dobrić, Zamet, Katja Mikolić, Arena, Antonia Čivljak, Arena, Matea Pletikosić, Budućnost, Ivona Mrđen, Podravka, Iva Papac, Podravka, Gabrijela Jurlin, Split 2010, Katarina Mrazović, Ivanić, Leonarda Kapetanović, Lokomotiva, Lea Franušić, Podravka, Lucija Zeba, Kozarmisleny HC

U stručnom su stožeru izbornik Ivan Jerković, trener Ante Burger, trener vratara Goran Trajkovski, fizioterapeutkinja Željka Gajdek i tehniko Iva Kanjugović.