Aneja Beganović novo je pojačanje Podravka Vegete. Ova slovenska kružna napadačica, rođena u Ljubljani 1997.godine, igrat će na liniji uz kapetanicu Dragicu Džono i  Elenu Popović. Ona će tamo zamijeniti Anu Debelić koja je nakon ozljede na utakmici Lige prvakinja operirana te se trenutno nalazi na rehabilitaciji.

Visoka je 173 centimetra te igra na mjestu kružne napadačice. Karijeru je započela u Rukometnom klubu Vrhinka, a 2015 godine prelazi u RK Krim Mercator. S Krimom je odigrala četiri sezone EHF Lige prvakinja. 2019. god. Aneja prelazi u francuski Nantes s kojim igra kvalifikacije za EHF Kup.

Aneja je reprezentativka Slovenije, a za nju je do sada nastupila 30 puta.

Vjerujemo kako će svojim znanjem i borbenošću pridonijeti uspjesima Podravka Vegete.

Aneja, dobro došla!

Pratite nas i na društvenim mrežama (klik na ikonu za link):