Naša srednja vanjska igračica Dejana Milosavljević je jučer uz svoje najbliže članove obitelji uživala u najsretnijem danu koji jedna studentica može poželjeti. Promovirana je u prvostupnicu Poslovne ekonomije na Ekonomskom fakultetu u Rijeci, a to je životni događaj koji se zauvijek pamti. Dejana je dokazala kako je uz profesionalni sport moguće i studirati, a njena su marljivost i rad okrunjeni diplomom koja je svakoj mladoj osobi značajna stepenica i iskorak u obrazovanju, ali i životu općenito. 

Popodnevni trening uoči puta u Dansku iskoristili smo i za nekoliko lijepih riječi za našu Dejanu, a cvijeće joj je u ime kluba uručio pomoćni trener Nenad Smiljanec. Normalan slijed događaja bila je i zajednička fotografija s ekipom koja je Dejani kao druga obitelj. Mi joj želimo puno uspjeha i dalje, a na njezinom putu do novih sportskih i poslovnih ostvarenja neka joj svaki dan bude baš kao onaj jučerašnji, pun smijeha, vedrine i podrške najbližih.