Nakon sjajne atmosfere koju je publika priredila u dvorani proteklog vikenda spremaju se nova iznenađenja za izvrsnu podršku s tribina, cijenjenu publiku. Glavni sponzor RK Podravka Vegete, prehrambena kompanija Podravka će u subotu podići ljestvicu užarene atmosfere i dobre energije u dvorani uz nastup popularne pjevačice Indire, koja je najduže razdoblje karijere obilježila kao glavni vokal grupe Colonia. I solo karijera odlično joj stoji, a njezine se pjesme često poistovjećuju sa sportskim događajima posebno zbog njezine nepresušne energije koju pokazuje u ‘Svijetu koji voli pobjednike’. Zanimljivo je da je svoju karijeru Indira započela 1996. godine kada je RK Podravka Vegeta osvojila Ligu prvakinja, a možda ova numerološka simbolika iz prošlosti dobije svoj nastavak pa će Indira hrabrim izabranicama Zlatka Saračevića već sutra donijeti sreću. Nastup Indire očekuje se prije utakmice, u poluvremenu i nakon utakmice stoga ne smijete propustiti doći 20. listopada već u 17.00 sati u dvoranu, zaljuljati se uz dobro poznate ritmove, zagrijati za navijanje i biti osmi igrač rukometašicama Podravka Vegete u 3. kolu EHF Lige prvakinja u kojoj će snage odmjeriti sa slovenskim Krim Mercatorom.

44308819 1858115960923357 9002030386154307584 n