Jelena Živković s darovima // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravkina desna vanjska rukometašica Jelena Živković priključila se danas, u nedjelju 29. prosinca, ekipi Podravke Vegete koja je na pripremama u Đurđevcu. Prije večere u hotelu Picok priređena je mala svečanost u kojoj je izaslanstvo Upravnog odbora RK Podravke čestitalo Jeleni, srpskoj reprezentativki, na velikom sportskom dostignuću, osvajanju srebrne medalje na Svjetskom prvenstvu rukometašica, što je prošle nedjelje završeno u Srbiji.

Jelena Živković i Olivija Jakupec // Foto Ivo Čičin-MašanskerJakupec, Živković, Stricević i Pal // Foto Ivo Čičin-MašanskerSkupni portret s Jelenom // Foto Ivo Čičin-MašanskerJelena Živković primila je na dar narukvicu, paket Podravkinih proizvoda, kišobran i buket cvijeća. Darove su predali potpredsjednica kluba Olivija Jakupec i članovi Upravnog odbora Ivan Pal i Anđelko Stričević.