Rođendan Božice Palčić // Foto Ljerka VreskDanas će nekoliko (broj je tajna) svijeća na rođendanskoj torti imati naša direktorica Boživa Palčić. Rođendani su dani kada isporučujemo lijepe želje za dug život i dobro zdravlje, pa je to i od nas Božici pod broj jedan.

No, uz to želimo joj uspjeh na poslu direktorice/uprave, kako bi naš ženski rukomet ojačao uz pomoć sponzora i građana-gledatelja.

Lijepe želje već su joj prije podne isporučene od kluba kojim rukovodi, a bila je ugodno zatečena košaricom cvijeća koju joj je u ime osoblja i ekipe predao fizioterapeut Bojan Savić. Bojan se već ispraksirao u dijeljenju rođendanskih pusa, pa nismo mogli a da ne objavimo i ovu razmjenu pusa između njega i Boške.

Fotografije je snimila tajnica kluba Ljerka Vresk.

Rođendan Božice Palčić // Foto Ljerka Vresk