IVONA MRÐEN ROÐENDANIvona Mrđen ima tjedan svetkovina. Prošlog ponedjeljka bio je Božić, idućeg ponedjeljka bit će Nova godina, a danas će proslaviti – rođendan. Kako bi rekao njezin duhoviti tata Goran – zgusnutim blagdanima prišpara se na pripremi, a s druge strane povezana slavlja dulje traju. Uostalom, i Ivona, kao i druge rukometašice Podravke Vegete, ima desetak dana odmora, od 22. prosinca, do 2. siječnja.

Ivoni je ova godina u rukometnom smislu bila dobra. Naime, dolaskom trenerice Snježane Petike Ivona je dobila prostor koji zaslužuje, a nije tajna da u nju iskreno vjeruje i trenerica Snježa, koja ju je vježbala u mlađim naraštajima.

Sretan rođendan, Ivona! Želimo Ti da do idućeg rođendana do izražaja dođe sav Tvoj raskošni talent, na Tvoju i našu radost. Tako će biti sretne i dvije sportske obitelji: Mrđen i Petika!