Hypo - Podravka-ilustracija // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta odigrala je dva međunarodna turnira, u Dunaújvárosi i Ljubljani, treći pripremni turnir odigrat će se u petak i subotu 26. i 27. kolovoza u Koprivnici (Dunaújváros, Siófok, Zamet, Podravka Vegeta), a četvrti 3. i 4. rujna u Budimpešti (FTC, Metzingen, Slovan Duslo Šała), nakon čega 10. i 11. rujna slijede u norveškom Drammenu kvalifikacije Lige prvakinja za ulazak u grupni sustav natjecanja.

U Ljubljani je Podravka Vegeta ostvarila jednu pobjedu i dva poraza, zauzela 3. mjesto, uz gol-razliku 61:78. U dva turnira (Ljubljana i Dunaújváros) ostvarila je dvije pobjede i četiri poraza uz ukupnu gol razliku 127:148.

Golove u Ljubljani dale su: Nemaškalo 15, Milošević 11, Vidak 8, Zadravec i Džono 6, Karlovčan, Krsnik i Mrđen 3, Gugić i Debelić 2. Zbrojeni golovi iz dva turnira: Nemaškalo 29, Vidak 22, Džono 15, Milošević i Gugić po 14, Zadravec 13, Debelić 5, Karlovčan i Mrđen 4, Dežić i Krsnik (svaka igrala po jedan turnir) 3.

Kapitanović u Ljubljani je obranila 31 loptu, u dva turnira ukupno 58, a Jukić u Ljubljani 2, ukupno 6. Naravno i kod golmanica i kod igračica utjecaj je imala minutaža.