Stranica RK Podravke u izboru za najbolju klupsku stranicu regije  Internetska stranica Baklan Handball, koja prati rukomet u regiji, četvrtu godinu za redom izabire najbolje klupske stranice. Stranica RK Podravke bila je plasirana u svim dosadašnjim izborima i polako se ''penjala'' na listi. Tako je 2008. godine bila 16-a, 2009. godine 22-ga, a prošle godine 12-a. Ove godine izabrana je u uži izbor od 39 stranica, o kojima će odlučivati žiri i čitatelji stranica. Od organizatora smo dobili pismo, koje objavljujemo izvorno i u cjelosti. PISMO BALKAN HANDBALLA Poštovani, imamo lepu vest za vas. Sajt Vašeg kluba, našao se u četvrtom tradicionalnom izboru za najbolji klupski sajt na prostorima regiona u organizaciji Balkan-Handball.com. Od preko 100 pregledanih sajtova, neoficijalnih stranica i blogova klubova iz šest zemalja, 39 je zadovoljlilo kriterijume, po kojima će žiri novinara, IT  i marketing stručnjaka, izabrati najbolje u 2011. godini. Nadamo se da ćete ovu vest objaviti na vašim stranicama i time našem izboru dati još veću vrednost, a vašem radu u online svetu dati još jednu potvrdu. To je bitno i zbog toga što ćemo narednog vikenda uvrstiti i poslednjeg člana žirija, publiku Balkan-Handball-a, odnosno, vaše simpatizere, koji će moći da daju glasaju za najbolji klupski sajt na našoj Fejsbuk stranici i tako poboljšaju plasman Vašeg kluba. http://www.balkan-handball.com/best/u-izboru-za-najbolji-sajt-regiona-u-2011-godini-39-klupskih-sajtova Sportski pozdrav Žika Bogdanović Urednik www.balkan-handball.com info@balkan-handball.com +381600643477 POZIV ČITATELJIMA INTERNETSKE STRANICE RK PODRAVKE Ako ima interesa pozivamo čitatelje naše i drugih rukometnih stranica da se priključe u ovu akciju i podrže stranicu RK Podravke, ako im se sviđa.Internetska stranica Baklan Handball, koja prati rukomet u regiji, četvrtu godinu za redom izabire najbolje klupske stranice. Stranica RK Podravke bila je plasirana u svim dosadašnjim izborima i polako se ”penjala” na listi. Tako je 2008. godine bila 16-a, 2009. godine 22-ga, a prošle godine 12-a. Ove godine izabrana je u uži izbor od 39 stranica, o kojima će odlučivati žiri i čitatelji stranica.

Od organizatora smo dobili pismo, koje objavljujemo izvorno i u cjelosti.

PISMO BALKAN HANDBALLA

Poštovani,
imamo lepu vest za vas. Sajt Vašeg kluba, našao se u četvrtom tradicionalnom izboru za najbolji klupski sajt na prostorima regiona u organizaciji Balkan-Handball.com. Od preko 100 pregledanih sajtova, neoficijalnih stranica i blogova klubova iz šest zemalja, 39 je zadovoljlilo kriterijume, po kojima će žiri novinara, IT  i marketing stručnjaka, izabrati najbolje u 2011. godini.
Nadamo se da ćete ovu vest objaviti na vašim stranicama i time našem izboru dati još veću vrednost, a vašem radu u online svetu dati još jednu potvrdu. To je bitno i zbog toga što ćemo narednog vikenda uvrstiti i poslednjeg člana žirija, publiku Balkan-Handball-a, odnosno, vaše simpatizere, koji će moći da daju glasaju za najbolji klupski sajt na našoj Fejsbuk stranici i tako poboljšaju plasman Vašeg kluba.
http://www.balkan-handball.com/best/u-izboru-za-najbolji-sajt-regiona-u-2011-godini-39-klupskih-sajtova
Sportski pozdrav
Žika Bogdanović
Urednik
www.balkan-handball.com
info@balkan-handball.com
+381600643477

POZIV ČITATELJIMA INTERNETSKE STRANICE RK PODRAVKE

Ako ima interesa pozivamo čitatelje naše i drugih rukometnih stranica da se priključe u ovu akciju i podrže stranicu RK Podravke, ako im se sviđa.

 

DODATAK: TEKST IZ BALKAN HANDBALLA

U četvrtom izboru najboljih sajtova regiona u organizaciji Balkan-Handball.com učestvovaće 39 klupskih sajtova, sajtovi rukometnih Saveza i Federacija sa prostora Ex-Yu, kao i pet ličnih prezentacija igrača i igračica. Nakon detaljne analize onlajn Ex-Yu prostora i dobijenih prijava od strane klubova po ustaljenim kriterijuma ažurnosti, sadržaja i dizajna sajtova sa prošlogodišnje liste u izboru 2011, u izboru neće učestvovati 17 klupskih sajtova. To su internet prezentacije RK Zagreb, Kolubara, Olimpija, Konjuh, Metaloplastika, Šmartno, Krško, Buzet, Tarket, Vardar, SC Voždovac, Trsat, Gradačac, Naisa, Livno, Jugović i Gračanica, koje zbog kriterijuma nedovoljne ažurnosti, poptune neaužurnosti, nepotpunog sadržaja i loše strukture nisu mogle da uđu u uži izbor.

U konkurenciju sa preostalim 31 sajtom od prošle godine, ušli su sajtovi RK Vojvodina, Trimo Trebnje, Izola, Bosna Prevent, Samobor, Dalmatinka, Spartak Vojput i Lovćen.

U izboru za najbolji sajt regiona 2011. godine su:  

(klubovi su poređani po zemljama)

RK Celje Pivovarna Laško – www.rk-celje.si
RK Gorenje – www.rk-gorenje.si
RK Cimos Koper – www.rk-koper.com
RK Krim Mercator – www.rkkrim-klub.si
MRK Krka – http://www.mrk-krka.si/
RK Ribnica – www.rokometno-drustvo-ribnica.si
RD Škofja Loka – www.rd-merkur.si
RK Maribor – www.rk-maribor.si
ŽRK Velenje – www.zrk-velenje.net
RK SVIŠ – www.svis-klub.si
RK Naklo – www.rknaklo.si/
RK Trimo Trebnje – www.rokometniklub-trimotrebnje.si/
RD Izola – www.rdizola.si/
RK Partizan – www.rkpartizan.com
RK Vojvodina – www.rkv.rs
RK Radnički Kragujevac – www.rkradnicki.org
RK Zaječar – www.rkzajecar.org.rs
URK Studentski Grad – www.urksg.org.rs
RK Novi Beograd – www.rknbgd.rs
Spartak Vojput – www.rkspartakvojput.com/
RK Bosna Sarajevo – www.rkbosnasarajevo.ba
HRK Izviđač – www.izvidjac.com
HRK Međugorje – www.hrk-medjugorje.com
Borac Banjaluka – www.rkborac.rs.ba
RK Čelik – www.rkcelikzenica.com/
RK Bosna – www.rkbosna.ba/
RK Poreč – www.rkporec.hr
RK Nexe – /www.rknexe.hr
RK Podravka – https://www.rk-podravka.hr
ŽRK Umag – http://www.zrk-umag.hr
RK Matulji – http://www.rkmatulji.hr
RK Viro-Virovitica – http://www.rk-viro-virovitica.com
RK Kozala – http://www.rkkozala.com
RK Bjelovar – http://www.rkbjelovar.hr/
ŽRK Samobor – www.zrksamobor.hr/
RK Dalmatinka – www.rkdalmatinka.hr/
ŽRK Budućnost – http://www.zrkbuducnost.com
RK Lovćen – rklovcen.co.me/
RK Metalurg – http://www.rkmetalurg.mk

Zbog nedostatka kvaliteta (pod njim smatramo sve navedene kriterijume) u izbor za najbolji sajt regiona, nisu ušle i neke od novonapravljenih internet prezentacija u prethodnih godinu dana, kao i one, koje postoje već godina na internetu, a više su ruglo i opomena klubovima, nego nešto čime bi se dičili.

ČESTITAMO SVIM KLUBOVIMA koji su održali kontinuitet rada na medijskoj promociji i našli se ove godine u izboru za najbolji sajt regiona…

U izboru za najbolju prezentaciju Saveza, odnosno Federacije, našli su se: 

Rukometni savez Srbije – www.rss.org.rs
Hrvatski rukometni Savez – www.hrs.hr
Rokometna Zvezda Slovenije – http://www.rokometna-zveza.si/
RS Bosne i Hercegovine – http://rsbih.com/
Rakometna Federacija Makedonije – www.macedoniahandball.com
Rukometni savez Crne Gore – www.rscg.me

U izboru za najbolji personalni sajt igrača / igračice, odnosno, trenera, našli su se:
Jure Vran – www.jurevran.com

Maja Zebić – www.majazebic.com

Vid Kavtičnik – www.vidkavticnik.com
Dragica Kresoja -www.dragicakresoja.com
Uroš Zorman – www.akademija-zorman.si/
Zoran Radojević – http://zoran.radojevic.net/ (pobednik za 2010. godinu)
Kao i svake godine, žiri će se ocenama od 1 do 10 izjašnjavati o sledećim elementima:
– Sadržaj
– Dizajn
– Ažurnost
– Interaktivnost
– Generalni utisak

Ocene članova žirija će se sabrati, a sajtovi će tako dobiti prosečnu ocenu na osnovu svih glasova.
Članovi žirija za izbor najboljeg klupskog sajta u regionu 2011. godine su:
Zorica Radojković, novinar – urednik ženskog rukometa, Balkan-Handball.com
Žika Bogdanović, novinar – urednik Balkan-Handball.com & Handball-Planet.com
Darko Stratijev, IT saradnik Balkan-Handball.com & Handball-Planet.com
Saša Kuburović, EHF Marketing Supervisor
Aleksandra Denić, novinar Balkan-Handball.com
Mirko Popović, Web Dizajner

Sedmi član žirija, biće posetioci Balkan-Handball.com, koji će na našoj Fejsbuk stranici moći da glasaju za najbolji sajt. O tome ćemo naknadno više pisati.

Rezultate glasanja očekujte do ponedeljka, 5. decembra.

NAJAVA I REZULTATI PRETHODNIH GODINA