Podravkine djevojčice, Podravka 5Danas je u Ivanić Gradu nastavljen odličan rezultatski niz najmlađih djevojčica škole rukometa RK Podravka, ekipe Podravka 5. Naime, odigrano je 2. kolo Lige Super mini rukometa (djevojčice rođene 2002. godine i mlađe). Djevojčice su odigrale lijepe i nadasve borbene utakmice za što su na kraju i nagrađene ostvarenim pobjedama.

Stoga je na povratku kući vladalo veselo raspoloženje, ta djevojčice već naveliko iščekuju slijedeće utakmice koje su na rasporedu u siječnju u Virovitici.
Djevojčice RK Podravke su u 2. kolu lige postigle slijedeće rezultate:

PODRAVKA 1  (4 pobjede)
ŽRK KNEŽOPOLJKA (BiH) – PODRAVKA 1        7:9
PODRAVKA 1- RŠD BJELOVAR                         6:4
ŽRK DUGO SELO – PODRAVKA 1                      2:7
PODRAVKA 1 – ŽRK TVIN TRGOCENTAR          4:0

PODRAVKA 2 (2 pobjede i 2 poraza)
ŠR GAREŠNICA – PODRAVKA 2                      10:4
PODRAVKA 2 – ŽRK KNEŽOPOLJKA (BiH)       2:7
RŠD BJELOVAR – PODRAVKA 2                       3:5
PODRAVKA 2 – ŽRK  DUGO SELO                    6:3

Sastavi:
Podravka 1:
Petra Behin, Magdalena Lončarić; Patricia Firšt, Vita Domijan, Lora Ružić, Hannah Vuljak, Anja Matovina, Sara Baltić, Vanja Bošnjak, Lucija Jakupek, Patricija Cirkvenec, Marija Markota, Dajana Ranilović, Lucija Fajdić, Ela Bebek, Sara Sraček, Ivona.
Begić
 

Podravka 2: Marsela Nemec, Rita Rea Pavić; Leonarda Sermek, Ena Šokec, Lana Zagorščak, Mia Zagrajski, Marta Banek, Lana Antolić, Ivana Perika, Mia Tehtrle, Antonia Pleić, Lea Hrupec, Maja Hudinčec, Patricia Kralj, Doroteja Loparić, Lara Dinjar.

Djevojčice vodi trener Goran Rihtarić.