Volju, osmijeh i pozitivnu atmosferu donijele su danas rukometašice Podravka Vegete na trening uoči drugog testa u EHF Kupu protiv danskog Nikobing Falstera. Uvodni dio treninga je kao i uvijek s djevojkama odradio kondicijski trener Bojan Golub. Nakon toga trener Zlatko Saračević radio je na usavršavanju taktike koja se već duže vrijeme priprema za sutrašnju utakmicu. Trenerica vratarki Barabara Stančin je s golmanicama radila individualno, a kraj je bio rezerviran za šuteve i ispucavanje sedmeraca. Prilično dobro odrađen trening nakon puta na koji su cure krenule u ranim jutarnjim satima i pokazale da su spremne za sutrašnji ogled.

Po povratku u hotel održao se sastanak s trenerom uz pregled video snimke i zadnje taktičke upute. Utakmica je na rasporedu sutra u 18 sati, a danski klub nije uspio osigurati televizijski prijenos ove utakmice ni live stream. Bez obzira što nećete moći pratiti vizualno, rezultat ipak možete pratiti uživo putem stranice: https://www.sofascore.com/hr/, ali i na našoj facebook stranici Rukometni klub Podravka Vegeta.