Podravka Vegeta - Bjelovar Podravka Vegeta u 22. kolu 1. HRL za žene bez problema svladala je sastav ŽRK Bjelovara s 31:15(17:9). Bjelovar se trudio koliko je mogao, ali jačina i veliki izbor igračica Podravka Vegete (jedino nisu igrale ozlijeđene Mrđen i Toth, Kokša nije ulazila u igru) garancija su da se protiv slabijih ekipa ne treba plašiti za rezultat. To je dobro ssaznanje prije gostovanja u Sesvetama i Vranjicu i domaćinstva Koki i Splitu 2010.

Podravka Vegeta - BjelovarCijelu utakmicu branila je Magdalena Ećimović i to vrlo dobro. Čak 17 obrana nije mala stvar, ma o kom se suparniku radilo. Igračice u polju često su izmjenjivane, zapažen je udio Ihnjeve (5), Karlovčan (5) i Debelić (4).

Podravka Vegeta - BjelovarKod Bjelovara relativno dobar dojam ostavile su vratarke Maras (4 obrane) i Pokopac (7), a u polju se istaknula bivša Podravkina igračica Ivana Dragišić, a svoj prilog dala je i buduća Podravkina Nikolina Zadravec (3).

Podravka Vegeta - BjelovarAmbijent skroman, stotinjak zadovoljnih gledatelja, temperatura za kratke rukave, pomalo neugodna toplina.

U 23. kolu Podravka Vegeta igra u Sesvetama.

Podravka Vegeta - BjelovarUTAKMICA 22. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA – BJELOVAR 31:15 (17:9)

KOPRIVNICA Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 100. Suci: Domagoj Jukić i Davor Milaković (Osijek). Nadzornik HRS-a: Marijan Mraz (Trnoveac Bartolovečki).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (-), Ećimović (17+0); Kokša, Turk 2, Dežić 2, Karlovčan 3, Krsnik 1, Džono 1, Franušić 3, Vidak 3, Pavlović 3, T. Petika 3(1), M. Horvat 1, Ihnjeva 5, Debelić 4. TRENERICA: Snježana Petika.

BJELOVAR: Milanović (1+-), Maras (4+-), Pokopac (7+0); Nikšić 2, Dragišić 5, Guskić 1, Borković 1, A. Horvat, Ivanda, Mikulić, Gavrić, Kaselj 3, Hruby, Cindrić, Zadravec 3(2). TRENER: Hrvoje Cikoja.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 2(1), Bjelovar 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 2 minute (Karlovčan), Bjelovar 0.

IGRAČICA UTAKMICE: Magdalena Ećimović (Podravka Vegeta).

Podravka Vegeta - Bjelovar