Andrea Čović vs. Tervel // Foto arhiva RK PodravkeDanas, u nedjelju, u 17 sati u Zagrebu se okuplja ženska rukometna reprezentacija, koja će do zaključno 23. travnja (utorak) vježbati u Ivanić Gradu. Izbornik Vladimir Canjuga pozvao je u reprezentaciju samo igračice iz 1. HRL. Među pozvanima je i sedam igračica Podravke Vegete, no u Zagreb će stići samo pet.

Miranda Tatari još uvijek vježba po posebnim programima, Na utakmici sa Samoborom nije igrala ni Andrea Čović. Ona ima problema s okom: posljedica udarca u susretu sa Sesvetama Agroproteinkom.

– Prvi puta sam pozvana u reprezentaciju i moram se odazvati. Vježbat ću sa strane – rekla je uoči puta uvijek raspoložena i nasmijana Andrea Čović.

Druga Čović, Žana, ozlijedila je gležanj.

– Izvrnula sam gležanj na treningu ovoga tjedna. Moram mirovatri do srijede, a onda ću znati konačno stanje – rekla je uoči utakmice sa Samoborom, koju je kao i Andrea Čović promatrala s tribine. Ona neće ići u Zagreb, nema svrha, jer ne može pošteno stati na nogu.

U Zagreb će tokom popodneva, dakle: Marta Žderić, Iva Pongrac, Vesna Milanović Litre, Anita Gaće i Andrea Čović.