1Danas je završilo dvodnevno testiranje fizičkih sposobnosti rukometašica Podravke Vegete prije početka temeljitih priprema za ovu sezonu. Ovaj ispit u prostorijama Kineziološkog fakulteta u Zagrebu važan je element u planiranju treninga za svaku pojedinu igračicu, pa, nastavno, i cijelu ekipu. Iako se konkretni rezultati očekuju za dva-tri dana, već sada se može reći da su se igračice pridržavale uputa trenera Zlatka Saračevića i Bojana Goluba te fizioterapeuta Bojana Savića, jer prvi podaci pokazuju visoku pripremljenost naših djevojaka za početak ovosezonskih taktičko-tehničkih priprema.

02Konačni rezultati bit će korišteni za izradu kartona igračica u kojima će biti upisani rezultati testiranja i služiti za poboljšanje onih elemenata koji nedostaju da bi sprema igračica bila potpuna.

03Testiranje je obuhvatilo brzinu, snagu, skočnost, jačinu i pokretljivost ruku i nogu i druge elemente, a dva dana impresivnog rada obavili su fakultetski stručnjaci.

04Na kraju, testiranje je temelj na osnovi kojega kreće prava borba za formu, jer ne treba zaboraviti da je do kvalifikacijskog turnira EHF Lige prvakinja preostalo još samo 45 dana.

Fotografije // Ivo Čičin-Mašansker

0506070809101112131415161718192021222324252627