Počela su dvodnevna testiranja kondicijske pripremljenosti rukometašica Podravka Vegete u Sportsko dijagnostičkom centru na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu kojima je označen i početak priprema za novu sezonu.Pod budnim okom stručnjaka s Kineziološkog fakulteta djevojkama su mjerene razina funkcionalnih i motoričkih sposobnosti te su kroz razne testove pokazale svoju skočnost, snagu, brzinu, izdržljivost, ali i pokretljivost ruku i nogu. Ova se ispitivanja provode kako bi trener Zlatko Saračević te kondicijski trener Nikola Golub zajedno sa stožerom što lakše pristupili planiranju i programiranju treninga, a isto tako ovi će rezultati biti odličan pokazatelj pripremljenosti djevojaka za početak još jednih zahtjevnih priprema. Testirani elementi ujedno su i temelj za daljnji pristup i tempiranje forme za novu sezonu u domaćoj ligi uz naglasak na europsku sezonu.