Na utakmici 3. kola grupne faze Europske lige u posljednjoj se minuti ozlijedila naša Tina Barišić. Nakon utakmice Tina je prevezena u bolnicu gdje je obavljen rendgen. U tjednu nakon ozljede obavljena je i magnetna rezonanca koljena kojom je nakon očitanja utvrđeno kako je prilikom ozljede došlo do rupture prednjeg križnog ligamenta i nepotpune rupture medijalnog kolateralnog ligamenta uz kontuzije lateralnog kondila femura i stražnjeg dijela lateralnog kondila tibije.

Nakon što su obavljeni svi potrebni pregledi prema protokolima medicinskog tima dogovoren je i termin operacije te je Tina operirana u ponedjeljak, 29.siječnja. Operirao ju je doc.prim.dr.sc. Eduard Rod, dr.med. Tina je danas puštena iz bolnice, a operacija je prošla uspješno. Tini sada slijedi proces oporavka o kojem ćemo vas izvještavati. Našoj Tini želimo što uspješniji i brži oporavak te povratak na teren.