Na kraju ove izazovne sezone okupile su se igračice Podravke 2 Lino koje su i u ovim novim normalnim uvjetima potvrdile svoju kvalitetu zauzevši drugo mjesto u drugoj ligi te obranivši naslov državnih prvakinja u svojoj kategoriji. Od njih još zasigurno možemo očekivati puno lijepih i velikih sportskih uspjeha, a dotad im želimo da se dobro odmore i vrate pune elana na pripreme koje su na rasporedu 2. kolovoza. Danas im se uoči druženja obratila sportska direktorica Miranda Tatari Šimunović.

”Današnje okupljanje je pozdrav jednoj izazovnoj i vrlo teškoj sezoni. Ono što veseli je da vi svojim rezultatima niste davale do znanja da je sezona bila teška. Vi ste svoje zlato obranile i ima još ljepši sjaj. Želimo da ovako nastavite, očekuje vas zasluženi odmor i želimo vas što više vidjeti u prvoj ekipi, ” rekla je sportska direktorica Miranda Tatari Šimunović.