Danas su naše mlade rukometašice odradile i treći dan na turniru Pozoj Handball Cup 2023.
Podravka U15, pod vodstvom trenera Pranjića, odigrala je posljednje dvije utakmice u grupnoj fazi turnira. Prvu utakmicu su pobijedile Prelog, a onda su u drugoj utakmici protiv Lokomotive 1 odigrale neriješeno. Naše cure su skupinu B završile s osvojenim prvim mjestom bez poraza i sutra ujutro ih očekuje polufinale.
Podravka U13, pod vodstvom trenerice Petike, danas je ujutro izgubila četvrtfinalu utakmicu protiv državnih prvakinja u tom uzrastu, ekipe Koke. Kasnije im je slijedilo razigravanje za plasman od 5. do 8. mjesta. U prvoj utakmici pobijedile su Slogu te ih sutra očekuje utakmica za 5. mjesto.
Rezultate i točan raspored možete provjeriti na aplikaciji “pozoj”.
Pozoj U15:
Podravka – Prelog 34:5
Lokomotiva 1 – Podravka 13:13
Pozoj U13:
Koka – Podravka 18:9
Sloga – Podravka 7:9