Rukometašice ŽORK Jagodine su u utakmicu za treće mjesto protiv Muratpase BSK ušle puno bolje nego što smo imali prilike gledati jučer protiv rumunjske Craiove. U prvom poluvremenu gledali smo puno kvalitetniju Jagodinu koja je bila dominantnija na terenu i na odmor otišla s +3(15:12). U drugom poluvremenu su Turkinje ipak krenule hvatati priključak te su se dvije minute prije kraja približile protivnicama na gol razlike no Jagodinke su ostale koncentrirane do kraja utakmice i završile ju rezultatom (26:24).

Sastav ŽORK Jagodina:

Bogdanovic Nadezda, Bogojević Jovana(2), Zizic Nikoleta, Mitrovic Ivana(4), Sivcev Ivana, Tatar Andrijana(3), Jevtic Ivana(2), Aleksic Selena(1), Jovanovic Marija(4), Djurasinovic Jelena,  Glisovic Marina(1), Gojkovic Jelena(9), Stepanovic Sladjana.

Sastav Muratpasa BSK:

TÜRKYILMAZ Beyzanur(6),ÖZEL Yeliz (4), AKALIN Cansu, HOSGÖR BINBOGA Digdem, BOZDOGAN Döne Gül(2),GRAOVAC Kristina,DINÇ Ayse, SAHIN Yasemin(6),TOPRAK Yagmur(5),KILIC Eda Nur(1),AKALIN Selen, SORMAZ Aysenur.

Suci: Katalin Pech (Mađarska), Maria Vagvolgyi(Mađarska)

Delegati: Anja Frešer (Mađarska), Sotiris Migas (Grčka) 

 

ZORK Jagodina Muratpasa BelediyesiSK game 12