Rukometašice Podravke Vegete zakoračile su u treći tjedan prilično intenzivnih priprema. Treninzi se kombiniraju sukladno potrebama koje prepoznaje stručni stožer pa se tako i dalje izvode u dvorani i teretani. Trener Zlatko Saračević kako smo već i pisali, vrlo je zadovoljan trenutnim stanjem, a igračicama iz dana u dan raste samopouzdanje, ali i fizička pripremljenost. Ozljeda u ovom trenutku nema no prevencija je uvijek potrebna u profesionalnom sportu. Fizioterapeuta Bojana Savića posjetili smo na njegovom radnom mjestu pa je i sam komentirao zdravlje igračica.

– Potrebe za masažom s obzirom na dosta teške pripreme ima uvijek, ali nemamo nikakvih težih ozljeda. Bilo je nekih manjih istegnuća i grčeva, ali to se sve u hodu i dogovoru s trenerima oko intenziteta treninga može riješiti – kazao je klupski fizioterapeut Savić. 

IMG 3249