Podravkine djevojčice godišta 2004/2005. su ovog vikenda uz dvije pobjede sjajno otvorile natjecanje u Državnoj rukometnoj ligi. Radi se o natjecanju koje se odvija po krugovima kojih će do završnice koja je na rasporedu od 13-16.travnja, 2019. godine biti ukupno sedam.

Jučer su djevojčice gostovale u Osijeku, a protivnice su im bile domaće ekipe ŽRK Osijek i ŽRK Olimpija.

Rezultati: Olimpija- Podravka 9:31 (4:14)

Podravka-Osijek 30:14 (19:6)

Visoke pobjede u obje utakmice odraz su naše kvalitete i dobre igre te relativno skromnijih mogućnosti naših protivnica. Tijek utakmica omogućio mi je da u igru uvedem sve igračice, a rezultat ni u jednom trenutku nije došao u pitanje. U obje utakmice igračice na lijevom i desnom krilu Podravke 3 sjajno su realizirale prilike proizašle iz kontri i polukontriizvijestila nas je trenerica Đurđica Zečević.

Sastav i pogoci iz obje utakmice: Sremec, Međurečan 4, Jagustin 3, Dedi 2, Đuranek 3, Smolak 2, Hrupec 2, Švenda, Stručić 3, Balaško 8, Galinec, Lukša, Perić 11, Megerle 7, Strugar 11, Sever 5.

Podravka 3 mala