Podravka 2 copy

Djevojčice Podravke 2 godišta 2004/5. svladale su Đakovo i Dardu u natjecanju Hrvatske kadetske rukometne lige u kojem nastupaju izvan konkurencije. Trenerica Đurđica Zečević zadovoljna je igrom svojih djevojčica.

GostovalI smo u Dardi gdje smo u paru s našim kadetkinjama igrale protiv domaćina Darde i ekipe iz Đakova. Iako se u ovoj ligi natječemo van konkurencije djevojke su svojim ozbiljnim pristupom i dobrom igrom zaslužile pobjede protiv oba suparnika. Tijek utakmice omogućio mi je da rotiram gotovo sve igračice iz zapisnika što je i jedan od razloga natjecanja u ovoj ligi. Zadovoljna sam igrom svih svojih igračica tim više što smo, zbog lakše povrede, igrali bez Tene Megerle, koja bi sigurno s nekoliko svojih golova naše pobjede učinila još uvjerljivijima – priopćila je trenerica Đurđica Zečević. 

ŽRK Đakovo-ŽRK Podravka 2 17:19(8:9)

Sastav Podravka 2: Međurečan 2, Jagustin 1, Dedi 4, Đuranek, Smolak, Hrupec, Švenda 1, Stručić 2, Balaško 2, Galinec, Lukša, Perić 3, Megerle 3, Strugar 1, Sever, Kovač

Sastav ŽRK Đakovo: Zetović, Delić 8, Sivak, Bekavac 1, Holbik, Lacić 1, Perić 2, Prekačin 3, Šunda 2, Pejić, Kružić

ŽRK Podravka 2-ŽRK Darda 26:21(9:10)

Sastav Podravke 2: Međurečan 4, Jagustin 3, Dedi 5, Đuranek 1, Smolak, Hrupec 1, Švenda 3, Stručić 1, Balaško 3, Galinec, Lukša, Perić , Megerle 1, Strugar 3, Sever 1, Kovač

Sastav ŽRK Darda: Klasić, Humet 4, Dora 2, Janković, Krajnović 5, Alšić 1, Pavlić 3, Vlašić, Gashi, Tomas, Pavošević, Vranješ, Ivanović, Đurinić, Kovač 6

Dvorana: Nastavno športska dvorana Darda

Gledatelja: 100

Suci:Katja Pleše i Tea Svalina (obje iz Osijeka)