Podravka 2 Lino mala fotografija

S gostovanja iz Cerne koja je bila domaćin 3.kola 2.HRL sjever za žene, vratile su se Linice s nova dva upisana boda. Slavile su rezultatom 31:51, poluvrijeme 15:28.

Napadački odlično odigrana utakmica u kojoj se moglo vidjeti puno toga lijepoga. Od brzih kontri, polu kontri, brzoga centra, do lijepo odigranih pozicijskih akcija, asistencija i golova. U tome su prednjačile Petika i Josipović, a vrlo dobro su ih pratile Petričević, Domijan i Strahija. Po broju primljenih golova se može naslutiti da nam obrana ponovno nije bila na željenom nivou, iako veliki dio primljenih golova ide ˝na dušu˝ vratarki koje su ravnopravno podijelile minutažu.

MULTINORM CERNA – PODRAVKA LINO 31:51 (15:28)

CERNA – Školsko športska dvorana. Gledatelja: 50. Sutkinje: Ivona Abramović i Ivona Farkaš ( obje Osijek) Nadzornik: Božidar Prpić (Vukovar).

MULTINORM CERNA: Čop,Stepić, Stojčić; Kuskunović 6, Nikolić 5, Jurčić 1, Šimunac, Šnajder 8(2), Smolković 2, Hastentenfel 5, Jančić 4(1). Trener: Antun Pavlović.

PODRAVKA LINO: Jurić, Vrabec; Jurenec, Vuljak 2, Sikavica 2, Brkić 1, Jandrašić 3, Petričević 5, Perika 1,Vrabelj, Petika 16(4), Josipović 10, Zagrajski, Domijan 4, Beljak 3, Strahija 4. Trenerica: Snježana Petika.

SEDMERCI: Multinorm 4(3), Podravka 4(4).

ISKLJUČENJA: Multinorm 8 min. (Kuskunović, Šimunac, Šnajder, Hastentenfel), Podravka 4 min. ( Vuljak, Brkić).

Izvještava: Snježana Petika