I drugu pobjedu upisale su rukometašice Podravka Vegete u drugoj po redu trening utakmici s Krimom uz rezultat 27:24, poluvrijeme 13:10. Naše su cure dobro ušle u utakmicu i povele 1:0, a već u prvim minutama bježe na +2 no nisu se dale smesti iskusne Krimovke koje se brzo vraćaju u igru pa do desete minute imamo izjednačen rezultat uz igru gol za gol. Krenule su tada naše cure još čvršće u obrani i sigurnije u napadu te tako povećavale svoju prednost prema kraju poluvremena i na odmor otišle s +3 i rezultatom 13:10. U prvom poluvremenu pogocima se istaknula Ana Debelić koja je tri puta tresla mrežu Krima.

IMG 7514 1600x1200

Svoj tempo zadale su domaće cure i u drugom poluvremenu, a posebno se asistencijama i pogocima istaknula Alena Ikhneva koja je tri puta zatresla mrežu, a pripisale su tu svoje pogotke i Milosavljević, Chigirinova te Holešova i Zadravec na krilima. I danas su svojim dobro poznatim protivnicama Saračevićeve odabranice pobjegle čak na +5 no do kraja utakmice, prednost se istopila uz nekoliko promašenih zicera. U konačnici rezultat je itekako pozitivan, a za našu je ekipu ovo još jedna važna i motivirajuća pobjeda nad kvalitetnim i jakim protivnikom prema kojem postoji i veliko poštovanje. Važno je reći kako su u ovim utakmicama sve raspoložive igračice dobile minutažu uz rotacije koje i priliče ovakvim trening utakmicama, a već sutra naše cure nastavljaju s treninzima i pripremama za sljedeći tjedan kada ih očekuje prva utakmica EHF Cupa. 

IMG 7512 1600x1200

Sastav RK Podravka Vegeta: Tucaković, Zadravec 1, Turk 2, Holešova 2, Karlovčan, Milošević 2, Džono 1, Milosavljević 4, Risović, Ećimović, Chigirinova 4, Ikhneva 4, Debelić 4, Yezhykava 3

Sedmerci 2/2

Isključenja: Milošević/2min;Džono/2min;Milosavljević/2min;Debelić/4min

Trener: Zlatko Saračević

Sastav RK Krim: Paulie 2, Krsnik 3, Vojnovič, Barič 2, Stanko 2, Marinček, Pandžić, Vučko 1, Kranjc, Amon 2, Perederiy 3, Ristovska 8

Sedmerci: 1/2

Isključenja: /

Trener: Uroš Bregar

Gledatelji: 20

Sudac: Vladimir Jurenec