Rk Podravka Vegeta RK Krim Mercator Game 13 1600x1200 copy copy copy

Foto: Ivan Brkić 

Pripreme za nadolazeće izazove u EHF Cupu nakon dvodnevne pauze idu dalje. Nakon dugog putovanja u Rumunjsku gdje se u Brasovu igrao međunarodni pripremni turnir koji su cure i osvojile u ogledima s jakim rumunjskim ekipama, pripreme su se nastavile kroz treninge u Koprivnici sve do Badnjaka, kada su cure otišle svojim obiteljima na zasluženi odmor. Nakon odrađenih prvih treninga poslije male pauze, danas i sutra čekaju ih dva ogleda s ekipom Krima iz Ljubljane koji dolaze u Koprivnici brusiti formu za Ligu prvakinja. Ekipe su se složile kako su im ovakve jake utakmice potrebne uoči ispita koji ih očekuju pa će tako rukometašicama Podravka Vegete ove trening utakmice biti inicijalno testiranje za sljedeću nedjelju 6. siječnja kada im u goste stiže prvi protivnik u EHF Cupu španjolska Bera Bera. Obje utakmice na rasporedu su u 18 sati u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica, 27. i 28. prosinca.