Martina Raguž Tokić 2012.U 42. godini života nakon duge i teške bolesti napustila nas je Martina Raguž Tokić, najbolja rukometašica iz Požeštine ikad, rođena 10. travnja 1976. godine. Osim u Požegi, Kutjevačkim podrumima te TVIN-u Trgocentru šest sezona, od 1997/98. do 2002/03., igrala je u Podravki Vegeti.

Martina Raguž Tokić bila je efikasna vanjska igračica. Za Podravku je nastupila u 26 utakmica u Kupu i Ligi prvakinja i zabila 120 golova, a 10 utakmica odigrala je u tadašnjem Kupu EHF i zabila 47 golova.

S Martinom su igrale mnoge koprivničke rukometašice, a u klubu su na vodećim ili tehničkim dužnostima Božica Palčić, Snježana Petika, Miranda Tatari Šimunović i Ljerka Vresk. Klub je izrazio sućut obitelji, a ispraćaj će biti u15 sati u ponedjeljak 12. veljače na groblju Krista kralja u Požegi.

Na slici: Martina Raguž Tokić na Linu Višebojcu u veljači 2012. godine.

Počivala u miru!