TURNIR BEPO // Podravka Vegeta uspješnija od Lokomotive Zagreb Utakmica s Lokomotivom Zagreb očekivala se s velikim zanimanjem, jer, bez obzira na duljinu i tsanje priprema, to je uvijek utakmica rivaliteta. I igralo se izjednačeno sve do pred kraj kada je Marijeta Vidak ''razorila'' plavu obranu i uz Antoniu Jukić (10 obrana) i Ekatarinu Nemaškalo (6 golova od čega 4 iz sedmeraca) najzaslužnija je za pobjedu od 19:16 (11:10). Da je bilo više snage u Koprivničanki bilo bi drugačije, ne bi bilo toliko mlakih udaraca u vratarku gošći Teu Pijević. Igralo se žustro. U toj žustrini Lokomotiva je bolje prošla sa samo jednim isključenjem, Podravka ih je imala šest. Zagrepčanke su imale 6, Podravka 4 sedmerca. Gošće su iz igre zabile 10 golova, domaće 15.  Prije utakmice direktorica Lokomotive Klaudija Bubalo predala je cvijeće blizankama Steli i Pauli Posavec: danas im je rođendan. Čestitamo, Međimurke! 2. KOLO 12. MEMORIJALA JOSIP SAMARŽIJA BEPO PODRAVKA VEGETA - LOKOMOTIVA ZAGREB 19:16 (11:10) KOPRIVNICA - Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 150. Suci: Siniša Bosak i Željko Herceg (oba Varaždin, Hrvatska). PODRAVKA VEGETA: Jukić (10+0), Kapitanović (-+0), Ećimović (-+0); Turk, Dežić 2, Karlovčan, Krsnik, Toth 3, Džono 1, Nemaškalo 6(4), Mrđen, Vidak 6, Pavlović, Debelić 1. TRENERICA: Snježana Petika. LOKOMOTIVA ZAGREB: Beličev (-), Pijević (10+0); Boras, Kajfeš 1, Japundža, Šenvald 1, S. Posavec 1, P. Posavec 2, L. Kalaus 7(6), D. Kalaus 2, Jurlin, Zagorščak, Glavan 2, Prkačin. TRENER: Nenad Šoštarić. SEDMERCI: Podravka Vegeta 4(4), Lokomotiva Zagreb 7(6). ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 12 minuta (Vidak 2+2, Dežić, Džono, Mrđen, Debelić), Lokomotiva Zagreb. IGRAČICA UTAKMICE: Marijeta Vidak (Podravka Vegeta).Utakmica s Lokomotivom Zagreb očekivala se s velikim zanimanjem, jer, bez obzira na duljinu i tsanje priprema, to je uvijek utakmica rivaliteta. I igralo se izjednačeno sve do pred kraj kada je Marijeta Vidak ”razorila” plavu obranu i uz Antoniu Jukić (10 obrana) i Ekatarinu Nemaškalo (6 golova od čega 4 iz sedmeraca) najzaslužnija je za pobjedu od 19:16 (11:10).

Antonia JukićDa je bilo više snage u Koprivničanki bilo bi drugačije, ne bi bilo toliko mlakih udaraca u vratarku gošći Teu Pijević. Igralo se žustro. U toj žustrini Lokomotiva je bolje prošla sa samo jednim isključenjem, Podravka ih je imala šest. Zagrepčanke su imale 6, Podravka 4 sedmerca. Gošće su iz igre zabile 10 golova, domaće 15.

Ana TothPrije utakmice direktorica Lokomotive Klaudija Bubalo predala je cvijeće blizankama Steli i Pauli Posavec: danas im je rođendan. Čestitamo, Međimurke!

Ivana Dežić2. KOLO 12. MEMORIJALA JOSIP SAMARŽIJA BEPO

PODRAVKA VEGETA – LOKOMOTIVA ZAGREB 19:16 (11:10)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 250. Suci: Siniša Bosak i Željko Herceg (oba Varaždin, Hrvatska).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (10+0), Kapitanović (-+0), Ećimović (-+0); Turk, Dežić 2, Karlovčan, Krsnik, Toth 3, Džono 1, Nemaškalo 6(4), Mrđen, Vidak 6, Pavlović, Debelić 1. TRENERICA: Snježana Petika.

LOKOMOTIVA ZAGREB: Beličev (-), Pijević (10+0); Boras, Kajfeš 1, Japundža, Šenvald 1, S. Posavec 1, P. Posavec 2, L. Kalaus 7(6), D. Kalaus 2, Jurlin, Zagorščak, Glavan 2, Prkačin. TRENER: Nenad Šoštarić.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 4(4), Lokomotiva Zagreb 7(6).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 12 minuta (Vidak 2+2, Dežić, Džono, Mrđen, Debelić), Lokomotiva Zagreb.

IGRAČICA UTAKMICE: Marijeta Vidak (Podravka Vegeta). Snježana PetikaUgođaj