Završene utakmice 1. dana turnira Lino kojem je Koprivnica domaćin po drugi puta. Ekipe koje sudjeluju na ovogodišnjem turniru u kategoriji djevojčice 2004. godišta i mlađe jesu: ŽARK Split, ŽRK Sesvete, ŽRK Zrinski, ŽRK Tvin, ŽRK Podravka. Ekipe koje sudjeluju u kategoriji djevojčice 2006. godište i mlađe jesu: ŽRK Sinj, ŽRK Trnina Križ, RK Podravka, RK Sesvete, ŽRK Trogir 58, ŽRK Tvin-Virovitica.

U dvorani Gimnazije Fran Galović odigrano je 6 utakmica u kojima je najveće iznenađenje priredila ekipa Podravke 2004./2005. godišta koja je u prvoj utakmici turnira tijesno poražena od Zrinskog iz Čakovca. 

– U ostale dvije utakmice pokazali smo naše pravo lice i utakmice protiv Splita i Tvina riješili smo bez problema u svoju korist – kazala je trenerica Đurđica Zečević.

U prva tri odigrana kola postignuti su sljedeći rezultati:

Podravka-Zrinski 24:26

Sesvete-Tvin 14:13

Podravka –ŽARK Split 27:21

Tvin- Zrinski 17:20

Podravka- Tvin 31:19

ŽARK Split – Sesvete 22:13

U nedjelju će se odigrati 4. i 5.kolo turnira, a prve će snage odmjeriti Podravka i Sesvete u Gimnaziji Fran Galović s početkom u 10 sati. 

Paraleno su se u dvorani Srednje škole Koprivnica odigravale utakmice kategorije djevojčica 2006. godišta i mlađe. U dvije utakmice koje je odigrala ova kategorija Podravkinih djevojčica upisane su pobjede.

U nastavku rezultati odigranih utakmica: 

Podravka-Trnina 14:11

Sesvete- Tvin 26:5

Sinj- Podravka 18:20

Trogir 58-Sesvete 7:14

Trnina-Sinj 14:25

Tvin-Trogir 7:20 

Sutra, točnije u nedjelju slijede utakmice završnog dana turnira Lino za ovu kategoriju, a Podravka će snage odmjeriti s Trogirom 58 u 10 sati. 

U 13.30 sati na rasporedu je podjela nagrada i pehara za natjecateljske ekipe u SD Gimnazije Fran Galović, a uručit će ih igračice prve ekipe Lea Franušić i Magdalena Ećimović. 

U 14 sati će se podjela pehara i nagrada održati i u Srednjoj školi Koprivnica, a uručit će ih igračice prve ekipe Dragica Džono i Karyna Yezhykava. 

Lino 1