Sve ekipeTRENERI SURADNICI // Izvještava Filip Turk

U petak i subotu 22. i 23. prosinca, u Sesvetama je održan 18. po redu Božićni turnir na kojem su nastupile ekipe iz Crne Gore, Hrvatske, BiH i Slovenije. Mlađe kadetkinje Podravke (2002. godište) u grupnoj fazi natjecanja pobijedile su Levaleu iz Nikšića (Crna Gora) rezultatom 17:13, a tijesno su poraženi od Lokomotive rezultatom 14:13.

Podjela priznanjaDrugog dana turnira igrali smo utakmice za poredak. Pobjedom protiv Trešnjevke 12:8 izborili smo nastup u polufinalu protiv domaćina turnira Sesveta. U toj utakmici, iako smo odlično krenuli, na kraju smo upisali zasluženi poraz 14:9.

Podjela priznanjaU borbi za 3. mjesto nismo se uspjeli revanširati Lokomotivi i ponovno smo poraženi rezultatom 18:16.

Najbolji strijelac turnira bila je Patricia Firšt.

Podravka 2002 i 2004 godište