U četvrtak 14. veljače Podravka Vegeti u goste stiže varaždinska Koka koja trenutno drži 5. mjesto na ljestvici hrvatske lige sa 17 bodova od čega su upisale 8 pobjeda, 5 poraza i jednu neriješenu utakmicu. Nakon što su naše cure u utorak odigrale prvenstvenu utakmicu u Bjelovaru pod teškom virozom koja je zahvatila veći dio ekipe, nema stanke za Saračevićeve cure i moraju izdržati i ovu zadnju prvenstvenu utakmicu prije kratkog odmora i zakazanih mini-priprema. Trener je iskazao velik ponos nakon utakmice, jer su se cure u Bjelovaru borile ne samo protiv dobrog protivnika nego i protiv slabosti uzrokovane teškom virozom. Još jednom ekipa je pobijedila, a ide i po svoju 14. prvenstvenu pobjedu na domaćem terenu već u četvrtak u SD Gimnazije Fran Galović s početkom u 19.30 sati. Ulaz je slobodan, a nadaju se i vjeruju da ćete se odazvati u velikom broju.