Palais des Sports Orleans // Foto Ivo Čičin-Mašansker FLEURY LOIRET HANDBALL – PODRAVKA VEGETA

Rukometašice Podravke Vegete od 11,30 do 12,30 danas, u subotu, trenirale su u Palači sportova u Orleansu, kako bi se upoznale s ambijentom dvorane u kojoj će večeras od 17,30 sati igrati utakmicu 4. kola EHF Lige prvakinja s domaćinom, Fleury Loiret Handball. Podravka Vegeta jedan je od rijetkih hrvatskih klubova uopće koji nastupa u Ligi prvaka, odnosno prvakinja. Izravno HTV prijenosa nema. Tek snimka na HTV2 u 23,19 sati.

Zapisnik-Fleury---Podravka-VegetaU Koprivnici su već naučeni na maćehinski tretman državne televizije prema klupskom ženskom rukometu, pa će utakmicu odigrati usamljene. Utjeha je, za one koji znaju i mogu, da utakmicu prenosi EHFtv (vidi na 1. stranici našeg weba). Pa otvorite laptop i pametne telefone.

Prije prijepodnevnog gtreninga // Foto Ivo Čičin-MašanskerObjavljujemo sastav ekipa i nekoliko fotografija dvorane za vrijeme Podravkinog prijepodnevnog treninga.Pogled na dvoranu // Foto Ivo Čičin-MašanskerPogled na dvoranu // Foto Ivo Čičin-Mašansker