Budućnost za vrijeme pasuze utakmice s Vardarom // Foto www.zrkb.meU 2. kolu Regionalne lige na turniru u Podgorici Podravka Vegeta u 18,30 sati danas, u nedjelju, igra s domaćinom prvog turnira Budućnosti. Utakmica s nešto slabijim Krimom i jakom Budućnosti, odlična su priprema za nastavak domaće sezone. Podravki Vegeti zbog bolesti nedostaju Džono, Zadravec, Nemaškalo i Kapitanović. Prve minute u Podravki Vegeti bilježi novopridošla vratarka Simona Hajduk.

Na slici www.zrkb.me: ekipa Budućnosti u pauzi utakmice 1. kola s Vardarom: pobjeda Crnogorki 30:21 (16:16). Batinović (Žderić) 17 obrana, golovi Budućnosti: Neagu 7, Cvijić 5, Malović i Ahruk po 4, Jauković i Grbić po 3, Bulatović i Lazović po 2.

Prijenos utakmice je na: https://www.mnesport.me/snimci-rukomet/162-zene/prva-liga/regionalna-liga/1849-buducnost-podravka

U 16 sati prijenos utakmice Vardar – Krim Mercator.

UTAKMICA 2. KOLA REGIONALNE LIGE PODGORICA

BUDUĆNOST – PODRAVKA VEGETA

PODGORICA – Sportski centar Verde complex.

BUDUĆNOST (vjerojatni sastav): Batinović, Babović; Ujkić, Neagu, Jauković, Pletikosić, Agović, Cvijić, Irman, Malović, Bulatović, Pavićević, Ramusović, Ahruk, Lazović, Grbić. TRENER: Dragan Adžić.

PODRAVKA VEGETA: Jukić, Hajduk; Dežić , Karlovčan, Popović, Krsnik, Milošević, I. Mrđen, Franušić, Vidak, Pavlović, Gugić, Debelić. TRENER: Goran Mrđen.