U 5. kolu 1.HMKRL mlade rukometašice Podravke 3 upisale dvije visoke pobjede u Bjelovaru protiv Darde i Đakova. Kako je u svom izvještaju navela trenerica Đurđica Zečević, nije ni bilo sumnje da je Podravka u ovim utakmicama bila veliki favorit. Iako su i Darda i Đakovo pokazale trud i volju, još uvijek nisu igrački na razini na kojoj je trenutno ekipa Podravke 3.

Sve su djevojke igrale i zabijale. Najviše iz brzih kontri nakon obranjenih napada protivnika. Pustila sam da se maksimalno istrče, a u idućim utakmicama, ako bude prilike, više pažnje moramo posvetiti uvježbavanju i automatizaciji pozicionih napada – priopćila nam je trenerica Zečević.

Pohvalila bih sve svoje igračice zbog ozbiljnog pristupa u obje utakmice, usprkos slabijim protivnicima.

Rezultati utakmica:

Podravka- Darda 34:12 (19:4)

Podravka- Đakovo 39:8 (16:0)

Podravka je nastupila u sastavu (golovi zbrojeni): Sremec, Međurečan 6, Halavuk 6, Dedi 2, Đuranek 4, Smolak 3, Hrupec 3, Švenda 2, Stručić 5, Balaško 4, Galinec, Perić 8, Megerle 8, Crnjak, Strugar 10, Sever 12.