U petom krugu rukometne lige regije Sjever za djevojčice „B“ (godišta 2008 i mlađe) naše dvije ekipe (Podravka 1 i Podravka 2 ) bile su domaćin vršnjakinjama iz varaždinske Koke koje su u ovom natjecanju također s dvije ekipe. Odigrani su i međusobni susreti  ekipa  istih klubova.

U svim utakmicama prikazan je dopadljiv rukomet sa puno žara i borbenosti, a sve je vidljiviji napredak u ovladavanjima rukometnim vještinama. Naše dvije ekipe ostvarile su pobjede u svim utakmicama koje su igrane, a u međusobnom susretu pobjeda je pripala ekipi Podravka 1 – priopćila nam je za klupske stranice trenerica Đurđica Zečević. 

Rezultati:

Podravka 1 -Koka 1  6:4                 Podravka 2 – Koka 2  10:2

Podravka 1 – Koka 2  11:0             Podravka 2 – Koka 1   4:3

Podravka 1 – Podravka 2  14:4

ZBROJENI GOLOVI IZ SVIH UTAKMICA: 

Podravka 1 : Galinec,Milivojević 5,Jakupanec 5, Gregurić 2,Banfić, Zovko 2, Lengelić 3, Mikulčić 5, Markota, Jelavić, Ivanov 9, Juratović

Podravka 2 :  Napan 3, Medvarić 3, Ferčec 3, Jakubovskaja, Šajković , Markovčić, Mađerić, Čengija, Krapinec, Blažeković, Novak 2, Marić 2, Miklošić, Radićek 5