U nedjelju je u Virovitici odigran 6.krug RL regije Sjever. Međusobno su se sastale ekipe ŽRK Garešnica, ŽRK 1234 Virovitica (prije TVIN) i dvije naše ekipe (POD.I i POD. II) djevojčice, godište 2008 i mlađe.

Rezultati:

Podravka I  – Đurđevac  9:13                              Podravka II – Đurđevac  2:13

Podravka  I – ŽRK 1234 Virovitica  6:3            Podravka II – ŽRK 1234 Virovitica  5:3

Podravka I – Garešnica  10:6                              Podravka II – Garešnica  4:2

PODRAVKA I : Galinec, Milivojević 2, Jakupanec 5,  Gregurić 8, Banfić, Zovko 2, Lengelić 7, Markota ,Mikulčić ,Jelović, Juratović, Ivanov 1Podravkine ekipe nastupile su u sastavu:

PODRAVKA II: Napan 1, Medvarić 3, Ferčec 4, Jakubovskaja, Radiček, Ištvan, Marić 1, Čengija, Krapinec, Blažeković Mikulčić, Marić, Novogradec

Iako smo, gledajući rezultate obiju ekipa postigli polovičan uspjeh, iz kruga u krug vidljiv je napredak i sve bolja prilagodba „velikom“ rukometu. Moramo samo nastaviti marljivo raditi i učiti na treninzima pa će doći još bolji rezultati, a roditelji, kojih je u Virovitici bilo u priličnom broju, neka nam i dalje daju svoju navijačku podršku – zaključila je trenerica Zečević.