Podravka Vegeta - Krim Mercator na Bepovu turniru // Foto Ivo Čičin-MašanskerSrpski prvak Zajčer otkazao je sudjelovanje na Memorijalnom turniru Vinka Kandije u Ljubljani, što ga organizira slovenski prvak Krim Mercator. Tako je turnir sveden na sam tri utakmice, a sudjeluju Hypo Nö, Podravka Vegeta i Krim Mercator. Do otkaza je došlo nakon neuspješnih kvalifikacija Zaječarki za Ligu prvakinja i ozljede igračica.

Turnir se igra u Krimovoj dvorani na Galjevici. Podravka Vegeta će umjesto utakmice u petak, imati trening, a raspored turnira je ovakav: u petak u 19 sati igraju Krim Mercator i Hypo Nö. U subotu u 11 sati sastaju se Podravka Vegeta i Hypo Nö, a u 18 sati Krim Mercator i Podravka Vegeta.

Nakon turnira devet Podravkinih rukometašica odlazi na okupljanje reprezentacije Hrvatske u Slavonski Brod i u Srbiju, u Petrovac na Mlavi, gdje će odigrati dvije pripremne utakmice s reprezentacijom Srbije 4. likstolpada u 19 i 6. listopada u 14 sati.