Podravkine kadetkinja 2000. godišteŽRK Bjelovar, Pitomača i Podravka 1 i 2 sudionici su prvog kruga Prve hrvatske kadetske rukometne lige (1. HKRL). Igrat će se u nedjelju 9. listopada u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici s početkom od 14 sati.

RASPORED UTAKMICA

14-15 Podravka 1 – ŽRK Bjelovar
15-16 Podravka 2 – Pitomača
16-17 ŽRK Bjelovar – Podravka 2
17-18 Pitomača – Podravka 1

Starije kadetkinje, Podravka 1, rođene 2000. godine i kasnije vodi trenerica Snježana Petika (na slici gore), su: Katarina Borac, Elena Popović, Ana Sikavica, Lana Brkić, Maja Delić, Klara Petričević, Lea Franušić, Gabriela Vrabec, Tena Petika, Leticija Krstanović, Ines Kolar, Patricija Firšt, Klara Kokša, Lucija Jandrašić, Tamara Bogdan. Ivana Dombaj, Lana Galinec i Magdalena Lončarić.

Ekipa kadetkinja rođenih 2002. godina i kasnije, Podravka 2, natječe se izvan konkurencije, a trener je Filip Turk (na slici dolje). To su: Patricija Firšt, Ivana Perika, Mia Zagrajski, Dajana Ranilović, Hannah Vuljak, Lora Ružić, Lana Vrabelj, Leonarda Sermek, Vita Domijan, Petra Behin, Josipa Kusak, Rita Rea Pavić, Magdalena Lončarić, Nika Strahija, Karla Paleka, Ivana Žarić, Lea Jurić, Ivana Košuta, Ela Bebek, Doroteja Loparić, Marsela Nemec i Rajna Jurenec.PODRAVKA 3 2016-17