SesvetePodravka2U subtu i nedjelju, 24. i 25. rujna, igrat će se 2. kolo prvenstva 1. HRL za žene. Podravka Vegeta u nedjelju u 18 sati domaćin je Sesvetama Agroproteinki. Prošle sezone takav susret označavo bi se derbijem, sada se samo može reći da stiže suparnik vrijedan respekta i željan uspjeha. Podravka Vegeta zna svoj cilj: osvajanje prvenstva, i tu nema popusta za nikoga.

Ulaz u dvoranu je besplatan.

Koprivničku utakmici sudit će Ante Pavić i MAte Torbarina iz Zadra, a nadzornik HRS-a je Boris Crnojević iz Kutine.

Ostali parovi u subotu 24. rujna: 17,00 Arena – Dugo Selo 55, 17,00 Split 2010 – Koka, 17,30 Bjelovar – Umag, 18,00 Zamet – Lokomotiva, 19,00 Zrinski – Trešnjevka, 19,00 Dalmatinka – Osijek.

Svakako da je uz susret Podravke Vegete i Sesvete Agroproteinka najzanimljivije kako će odigrati Zamet i Lokomotiva, dvije jedine ekipe koje su prošle sezone osvojile po dva boda u susretu s Koprivničankama.

Treće kolo 1. HRL igrat će se idućeg vikenda. Podravka Vegeta gostovat će u petak 30. rujna u Osijeku. Nakon toga prvenstvo će se nastaviti 15. listopada.