Podravka Vegeti će se u novoj sezoni priključiti srpska reprezentativka i specijalistica obrane, Bojana Milić. Ova lijeva vanjska igračica visoka je 183 cm i u aktualnoj sezoni igra u Dunarea Braili u Rumunjskoj. 

Svoju je karijeru započela u Srbiji gdje je od 2009-2012 igrala za WHC Nova Pazova, a nakon toga sljedeće tri sezone provela je u ŽRK Indjiji. U razdoblju od 2015-2018 bila je u ŽJRK Bor RTB s kojim je osim u Superligi nastupala i u europskom Challenge kupu. Na nekoliko je mjeseci zaigrala za španjolsku Rincon Malagu u sezoni 2018-2019, ali ubrzo prelazi u ŽRK Bekament Bukovičku Banju s kojim osvaja Superkup Srbije i Kup Srbije. 

Svoj je rukometni put od 2019. godine nastavila u rumunjskoj Dunarea Braili gdje igra europsku ligu u aktualnoj sezoni. Osnovni joj je motiv bio da se okuša u jednoj od najjačih ženskih rukometnih liga, ali s tendencijom rasta u budućnosti prema europskom iskustvu na višoj razini, a to je Liga prvakinja. 

U svojoj je karijeri bila drugi najbolji strijelac srpske Superlige u sezoni 2017-2018 kada je u 16 utakmica ostvarila ukupno 137 pogodaka.