Trenerica Podaravke Vegete Snježana Petika // Foto Robert ŠoštarićU petak, subotu i nedjelju bogat je rukometni vikend. Igrat će se dvije ligaške i četiri utakmice podmlatka. Podravka Vegeta i ŽRK Bjelovar utakmicu 22. kola 1. HRL za žene igrat će već u petak, 20. travnja. Utakmica će se igrati u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici, Ul. Željka Selingera 3a s početkom u 18 sati. Ulaz slobodan.

U Bjelovaru je do 30. lipnja na posudbi Nikolina Zadravec, koja će od iduće sezone konkurirati za krilnu poziciju u Podravki Vegeti.

Utakmicu će suditi Domagoj Jukić i Davor Miljaković (obojica iz Osijeka), a nadzornik HRS-a bit će Marijan Mraz (Trnovec Bartolovečki).

Nakon ove do kraja prvenstva preostaju četiri utakmice: 28. travnja 23. kolo Sesvete Agroproteinka – Podravka Vegeta, 5. svibnja 24. kolo Podravka Vegeta – Koka, 19. svibnja 25. kolo Petason Vranjic – Podravka Vegeta i 26. svibnja 26. kolo Podravka Vegeta – Split 2010.

PODRAVKA 2 LINO – ĐURĐEVAC U SUBOTU 21. TRAVNJA U KOPRIVNICI U 16 SATI

U subotu 21. travnja s početkom od 16 sati u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici, Ul. Željka Selingera 3a, igrat će se utakmica 21. kola 2. HRL sjever za žene u kojoj se sastaju Podravka 2 Lino i Đurđevac. Ulaz slobodan.

Utakmicu će suditi Kristijan Kovačević (Zaprešić) i Velimir Šoić (Samobor), a nadzornik HRS-a bit će Saša Brabec (Virovitica).

DJEVOJČICE B REGIJA SJEVER U NEDJELJU 22. TRAVNJA U KOPRIVNICI

U sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici, Ul. Željka Selingera 3a, u nedjelju 22. travnja igrat će se utakmice 9. kruga Rukometne lige Regije sjever za djevojčice B. Ulaz slobodan.

Raspored utakmica

10,00 Podravka 1 – Koka 2

10,45 Podravka 2 – Koka 1

11,30 Podravka 2 – Koka 2

12,15 Koka 1 – Podravka 1